Tanfer Sağlık Köşesi +90 212 211 33 33 English Türkçe HIZLI RANDEVU

HIZLI RANDEVU

Sağlık Köşesi English Türkçe

Hakkımızda - Tanfer

Hakkımızda

Hakkımızda

Sağlıkta Yeni Bir Nefes…

Tanfer Sağlık Grubu’nun temelleri 1957’de atılmıştır. 1982 yılında Tanfer Klinik, 2016 yılında Tanfer Health & Aesthetıc, 2019 yılında Özel Tanfer Hastanesi’ni bünyemize katarak yolumuza devam etmekteyiz.

Hastanemizde hizmet verdiğimiz ilk günden beri sağlığa yaklaşımımız; hasta ile direkt bağlantısı olan, teknolojide uzmanlaşarak akademik platformlarda kabul görmüş teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanmaktayız. Bu çerçevede uluslararası tecrübeye sahip değerli uzman ve cerrahi ekibimiz ile tıp alanındaki tüm gelişmeleri ve yenilikleri takip etmekte ve uygulamaktayız.

Sağlık hizmetini bir ekip işi olarak kabul eden hastanemiz, teknolojik donanımının yanı sıra insana da yatırım yaparak uzman bir tıbbi ve idari kadro yaratmış bulunmaktayız. Misafir ettiğimiz tüm hastalarımızın bakımı, tedavisi ve otelcilik hizmetleri, sürekli hizmet içi eğitimler ile mesleki gelişimleri sağlanan çalışanlarımız tarafından “Koşulsuz Hasta Memnuniyeti” ilkesiyle yapmaktayız.

7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet veren kurumumuzun; SGK, tüm yerel ve uluslararası özel sigortalar, tamamlayıcı sigortalar ve diğer birçok kurum ile anlaşması bulunmaktadır.

Hizmet Bölümlerimiz

Dahili Bölümler
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dermatoloji
İç Hastalıkları
Gastroenteroloji
Beslenme ve Diyetetik
Psikolojik Danışmanlık

Cerrahi Bölümler

Ağız ve Diş Sağlığı
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Genel Cerrahi
Göz Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kulak Burun Boğaz
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi (Saç Ekimi Uygulaması)
Üroloji

Tetkik Bölümleri

Radyoloji Laboratuvarı
Biyokimya Laboratuvarı

Kurumsal
Misyonumuz
Vizyonumuz
Kalite ve Çevre Politikamız
Ziyaretçiler ve Refakatçiler
SKS ve ISO
Oda Fotoğraflarımız